O Alkánii

Alkánie je nový obchůdek s nápoji v Ledči nad Sázavou. Můžete v něm nakupovat kvalitní pití za výhodné ceny a občas získat dárečky a další výhody. Konečně klasický obchůdek s ochotným personálem.

Co v obchůdku najdete

Kromě širokého sortimentu alkoholických nápojů, lahvového i stáčeného vína a dárkových balíčků vás možná zaujme příjemný interiér, možnost posezení a občerstvení, nebo třeba dětský koutek, kam mohou rodiče usadit svá dítka a v klidu si prohlédnout zboží nebo se poradit s ochotným personálem.

Jak to v Alkánii vypadá

Kudy vede cesta do Alkánie?

Obchůdek najdete v centru Ledče, přímo na náměstí, kde máte i dostatek místa k zaparkování vozu. Adresu, mapu a kontakty naleznete na stránce Kontakt a mapa.

Kdo obchůdek provozuje

Péťa a Míša jsou dvě mladé maminky, které mají dlouholeté zkušenosti v obchodě s nápoji, preferují osobní přístup k zákazníkům a protože chtěly nabízet zákazníkům dobré pití za dobrou cenu, otevřely si společně v dubnu 2010 obchůdek na náměstí v Ledči nad Sázavou.

Přijďte k nám do Alkánie

Ochotně vám poradíme s výběrem, dáme ochutnat, zabalíme a protože nás práce baví, hezky se na vás usmějeme a občas přidáme dáreček. Zastavte se za námi do Alkánie nebo si nechte zboží dovézt.

Na Vaši návštěvu se již těší Péťa a Míša


Copyright © Alkánie - obchůdek s dobrým pitím, 2010-2019 | O nás | Kontakt
Husovo náměstí 13, 584 01 Ledeč nad Sázavou | Tel.: 731 523 687 nebo 775 638 628
Doporučujeme: Webové texty tady píše Dobrý copywriter